Obsah uvítací taštičky při zahájení léčby rovnátky Invisalign na klinice Svět rovnátek

Co všechno obsahuje uvítací taštička? (FOTO)

V rámci nasazení Invisalign dostanete od Světa rovnátek uvítací taštičku, která obsahuje hned několik věci. Podívejme se, co vše se v ní nachází:

  • Pouzdro na rovnátka – Jedna z nejdůležitějších věcí, kterou v průběhu léčby budete potřebovat, je pouzdro. Do pouzdra si odkládáte aktuální pár formiček, když je potřeba je vyndat.
  • Sada formiček na X týdnů – Dále tam naleznete formičky na několik týdnů dopředu. Na každé naleznete své jméno, pořadí a dobu, po kterou je máte nosit – obvykle 7 – 10 dní.
  • Gumičky – Pokud musíte v rámci léčby nosit gumičky, tak budou součástí balení. Na fotce níže jsou to dva pytlíčky s králíkem na obalu.

rovnatka-invisalign

  • Kousátko – V případě, že si nasazujete novou formičku a nejde to úplně zlehka, máte v taštičce kousátko, které při skousnutí posune formičky do správné pozice.
  • Bonbónky – Když teď nebudete moct jíst kdykoliv se vám za chce, tak máte jako zpestření v taštičce balení cucacích bonbónků 😊.
  • Krabička – V krabičce naleznete pouzdro, čistící krystaly (rozpustíte ve vodě a následně v ní necháte formičky 15 minut a oni se vydezinfikují) a návody. Balení krystalů v taštičce vám vydrží jen pár dní.

To je vše. Takto nějako vypadá uvítací taštička, na kterou se můžete těšit, pokud léčbu podstoupíte ve Světě rovnátek.

Obsah uvítací taštičky při zahájení léčby rovnátky Invisalign na klinice Svět rovnátek