Zjistěte, čím mě nadchnul Svět rovnátek.

Čím mě nadchnul Svět rovnátek?

Svět rovnátek mě zcela odrovnal, a to v dobrém slova smyslu. Dlouho jsem nezažil službu, která by fungovala tak hladce, kde by bylo vše do posledního detailu sladěno a celkově se cítil, že jsem středem pozornosti.

A co mě ve Světě rovnátek tak nadchlo?

  • Milý personál – všichni, s kterými jsem přišel do kontaktu, byli velmi příjemní a bylo vidět, že jsou v práci rádi a že je baví. Měl jsem pocit, že jim záleží na tom, abych si skutečně dobře vybral a byl následně se svým rozhodnutím spokojený.
  • Systém a procesy – ve zkratce, vše šlape, jak hodinky. Přišel jsem na čas a nečekal ani minutu. Každý nosí na hlavě headset, a tak má o všem, co se děje dokonalý přehled. Jednotlivé části na sebe perfektně navazují.
  • Všichni vědí, co mají dělat – v rámci konzultace jsem se potkal s X lidmi a každý věděl, co má dělat, kam mě má vzít, co se mnou má probrat a kam mě má odvést.
  • Občerstvení – k dispozici máte karafu s vodou a ovocem.
  • Profesionalita – všichni byli velmi profesionální. Každý mi podal ruku, představil se a následně se pustil do práce. Nikdo na mě v žádné fázi netlačil, abych se rovnou rozhodl, což je oproti jiným klinikám velký rozdíl.
  • Prostory a vybavení – Celá klinika je velmi moderní a hezky čistá.

Na závěr této části zmíním, že jako jediná z klinik, kde jsem byl, poskytují konzultaci zcela zdarma, včetně skvělé vizualizace léčby vašich zubů. Scan je video toho, jak se vaše zuby budou posouvat v čase, kdy budete léčbu podstupovat. Více o tom, jak konzultace probíhá si můžete přečíst níže.

rovnatka-invisalign